Skip to content

Práce pro RE/MAX Přidej se mezi nás!

Proč právě s námi?

Stabilita

Zázemí stabilní společnosti působící ve více než 100 zemích světa.

Prosperita

Nadstandardní výdělky díky motivačnímu systému ohodnocování.

Know-how

V naší RE/MAX Akademii Vás naučíme vše, co makléř potřebuje.

 
Stabilita

Reprezentativní a plně vybavená kancelář vždy k dispozici pro naše makléře.

Podpora kanceláře

Právní a marketingová podpora, neomezené tarify, zvýhodněný operativní leasing.

 
Flexibilita

Buďte pány svého času a sami si určujte pracovní dobu.

 
Patříme ke špičce

Naše kancelář je jedna z nejúspěšnějších moravských kanceláří. V našem týmu jsou zkušení a produktivní realitní profesionálové. Působíme v celém Jihomoravském kraji a sídlo naší kanceláře je na atraktivním místě v Brně.

Patříme ke špičce

V naší kanceláři máme dobrou pracovní atmosféru, přátelský a pohodový kolektiv. Naše firemní kultura je založená na vysokých etických standardech a profesionálním přístupu. Máme klienty z celého světa.

Remax-Balon-Ikona-150x150

PRÁCE REALITNÍHO MAKLÉŘE…?

MĚLI BYSTE …

Nezáleží na tom, jestli jste čerstvě dokončil školu, jste maminka po mateřské, máte pár let do důchodu, nebo jste ředitel základní školy. Práce realitního makléře je vhodná pro každého, komu to myslí a nebojí se práce. Stačí, když budete mít pár základních předpokladů a vše ostatní Vás doučíme.

 • Mít ochotu naučit se novým věcem.
 • Rádi jednat s lidmi.
 • Přemýšlet v souvislostech.
 • Být komunikativní a loajální.

ZÍSKÁTE …

Plat makléře je určitě jednou z hlavních výhod tohoto zaměstnání, protože dobrý realitní makléř vydělává násobky běžného platu. My ale věříme, že hlavní výhodou je různorodá a zajímavá práce, která Vás bude bavit. A to, že na jednání přijedete pěkným autem, už je jenom příjemný bonus.

 • Velmi nadstandardní platové podmínky.
 • Prestižní zaměstnání.
 • Svobodu a nezávislost.
 • Zajímavou a různorodou práci.

Tradice RE/MAX

RE/MAX Magnum je součástí společnosti RE/MAX, která nepřetržitě roste více než 44 let a působí ve více než 100 zemích světa. I vy se tak můžete přidat k více než 112 000 makléřů z více než 7 300 kanceláří po celém světě. Můžete se tedy opřít o zázemí, spolehlivost a serióznost jedničky na světových trzích s realitami. Mimochodem „flotila“ horkovzdušných balónů RE/MAX čítá více než 100 kusů a je tak jednou z největších na světě.

 • Světoznámá a respektovaná značka.
 • Záruka prosperity a stability.
 • Know-how více než 7 300 kanceláří.

JAKÉ VÝHODY S NÁMI ZÍSKÁTE?

Zavedená nadnárodní značka
Profesionální systém vzdělávání
Časová nezávislost
Spravedlivý systém odměn

SLOVO ŘEDITELE KANCELÁŘE

V naší kanceláři RE/MAX Magnum si zakládáme na upřímném a férovém jednání. Aktivně přispíváme k dobré pověsti a budování poctivého trhu s nemovitostmi. Náš kolektiv se neustále rozrůstá. Jsou v něm pracovití a vytrvalí kolegové s vysokým morálním kreditem, kteří jsou zapálení pro obchod s nemovitostmi a nebojí se nových výzev. Vím, že začátky pro každého makléře nejsou jednoduché, proto se osobně snažím každému nováčkovi vyjít vstříc a pomoci mu v jeho startu kariéry realitního makléře. Každému nováčkovi dávám prostor pro růst a šanci rozvinout jeho podnikatelské nadání. Naše kancelář nabízí nejen širokou marketingovou podporu, propracovaný systém školení, vizitky, firemní telefon, ale i osobní přístup a individuální poradenství. V naší kanceláři vás bude těšit vysoké finanční ohodnocení, flexibilní pracovní doba a časová nezávislost. Věřím, že v naší kanceláři RE/MAX Magnum nenaleznete jen dobré kolegy, ale třeba i kamarády, se kterými se budete rádi setkávat nejen v kanceláři, ale také na našich četných firemních společenských akcích.

Za celý tým
Ing. Miloš Kesler, MBA
Ředitel

Práce pro RE/MAX

Kontaktní formulář