Skip to content

10 let mezi TOP kancelářemi RE/MAX Naše kancelář

Ing.-Milos-Kesler-img

Manažerem a zakladatelem kanceláře je Ing. Miloš Kesler, MBA

Ing. Miloš Kesler dokázal za svoje působení v síti RE/MAX dosáhnout produkce převyšující 1 000 000 USD a obdržel ocenění Hall of Fame.
140 tisíc realitních makléřů sítě RE/MAX na celém světě sní o tom, že jednou budou patřit mezi skutečnou elitu, mezi makléře, kteří se pyšní oceněním Hall of Fame. 

V realitním oboru se úspěšně pohybuji od roku 2009. Po téměř deseti letech strávených na různých manažerských pozicích jsem dospěl k názoru, že je potřeba rozšířit své znalosti a odborné zaměření a rozhodl jsem se pro absolvování specializačního kurzu Oceňování nemovitostí na Vysoké škole realitní v Brně, které jsem úspěšně dokončil v r. 2011 a získal jsem živnostenské oprávnění pro oceňování majetku pro věci movité. Hned na začátku studia jsem se potkal se spoustou zajímavých lidí z úplně jiných oborů a zaměření, než jsem doposud působil.

Praktický hned mě oslovil RE/MAX svou jasnou vizí, silnou značkou a především bezkonkurenční kvalitou služeb, a proto jsem se rozhodl své další profesní působení spojit s RE/MAX.

Od počátku jsem patřil k nejproduktivnějším makléřům v regionu, což mě velice rychle dovedlo v r. 2011 k otevření samostatné kanceláře RE/MAX Magnum, která se řadí mezi TOP realitní kanceláře regionu.

Považuji se za skutečného odborníka v oblasti tržního oceňování nemovitostí a díky své praxi, vzdělání v realitním oboru (Certifikovaný realitní makléř podle normy ČSN EN ISO/IEC 17024:2013) zkušenostem a počtu realizovaných obchodních transakcí patřím k největším profesionálům v oboru. Na práci mě nejvíce baví různorodost a tvůrčí náplň, možnost řešit opravdu složité a náročné situace klientů. Těší mě být členem úspěšného týmu makléřů, být jim mentorem a rád se s nimi podělím o své zkušenosti.

Naším posláním je pomáhat lidem řešit složité životní situace. Jednáme férově, nechceme uzavřít obchod za každou cenu a netlačíme klienty do rychlých rozhodnutí. Nasloucháme, vysvětlujeme a hledáme pro každého to nejlepší řešení. Snažíme se pracovat tak kvalitně a profesionálně, aby se k nám klienti vraceli a doporučovali nás dál. Reference v našem oboru znamenají vše. Proto stavíme především na vysoké odbornosti, mnoha letech zkušeností, síle i jistotě zázemí mezinárodní značky a také na výhodách velkého týmu. Za sebou již máme více než 1000 úspěšných realitních transakcí a spokojených zákazníků.

Přijďte k nám a přesvědčte se o našem profesionálním a férovém stylu práce. S týmem makléřů jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše požadavky v oblasti realit.

czech-sb-badge
ark-logo
top_quality

Kontaktní formulář