Skip to content
2023_8_16_Jan_Sigmund_M_Indruch-3 portret orez
remax-1024x386

Ing. Jan Sigmund

„Pamatujte, že všechno dobře dopadne. A pokud to dobře nedopadlo, znamená to, že ještě není konec.“

Informace o makléři

Ve stavebnictví se pohybuji od roku 2014, kdy jsem jako čerstvý absolvent technické školy začínal pozicí designera koupelen. Brzy poté byly mé služby rozšířeny o návrhy a realizace kompletních interiérů bytů i domů.

 V roce 2016 jsem potkal svojí budoucí ženu a společně doposud podnikáme v oblasti rekonstrukcí a výstavby objektů na klíč. Od té doby jsem si osvojil technický a obchodní pohled na svět nemovitostí. Věnoval jsem se převážně technickému hodnocení stavu staveb, stavebně-právním procesům a vývoji ekonomické situace ve stavebnictví.

Aktuálně jsem realitní zprostředkovatel společnosti REMAX, kde využívám spojení svých dosavadních zkušeností ze stavebního a obchodního světa k nalezení a realizaci strategie prodeje či nákupu nemovitosti tak, aby byly vždy dodrženy zájmy a reálné požadavky klienta v poměru mezi kupní cenou a rychlostí prodeje. Svoji práci vnímám a popisuji jako průvodce světem obchodu a stavebnictví a to tak, aby se klient v dobách příznivých i nepříznivých měl o koho odborně i lidsky opřít a měl možnost si úspěšně vybrat svoji cestu.

Dále jsem propojil svůj nový a původní tým kolegů tak, že jsme schopni při prodeji nemovitosti zajistit vše od drobné či větší rekonstrukce, přípravy pro focení, profesionálního fotografa, práce s dronem, 3D brýlemi, poskytnout stavebně-právní poradenství, širokou inzerci a kompletní právní servis.

V poslední době se aktivně věnuji oboru dřevostaveb a to konkrétně párováním stavebních pozemků a dřevostaveb německé firmy Haas Fertigbau. Jedná se o velmi rychle se rozrůstající část stavebnictví, která s sebou nese několik zásadních výhod oproti zděným stavbám a to především v dnešní nesnadné době. 

Dřevostavby jsou, v mém pojetí vidění světa nemovitostí, opět možností vysněného vlastního kvalitního bydlení pro ty, kteří už přestali věřit, že je možné tohoto snu dosáhnout.

V případě zájmu o spolupráci či odbornou konzultaci Vašeho záměru, se neváhejte ozvat telefonicky či na emailovou adresu.

Nejnovější příspěvky

Kontaktovat makléře

Vzdělání a ocenění

Specializace – typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace – typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty

 

Kontaktní formulář