PROJEKT TASOV

Ve vzájemné spolupráci s našim dlouhodobým klientem – vlastníkem pozemku v katastrálním území Tasov – realizujeme kompletní přípravu pozemku pro výstavbu dvou rodinných domů – dřevostaveb.

Realizace zahrnuje projekční činnost až po vyřízení stavebního povolení a následné vybavení pozemků inženýrskými sítěmi a komunikací až k jednotlivým rodinným domům.

Se samotnou činností jsme započali na podzim 2020, kdy jsme nejdříve jeden velký pozemek vhodně rozdělili na menší části a následně s projekční kanceláří odladili projekt pro výstavbu IS a komunikace.

březnu 2021 jsme se zájemci o pozemky a následnou výstavbu RD podepsali rezervační smlouvy a po zajištění financování projektu výstavby rodinných domů ze strany zájemců nejdříve proběhl podpis kupní smlouvy na jednotlivé pozemky duben 2021 a následně po převodu na nové vlastníky, tito již podepsali Smlouvy o dílo s dodavatelem stavby společnosti DOMY D.N.E.S. (květen 2021).

Na dvou pozemcích v Tasově budeme společně s DOMY D.N.E.S. realizovat tyto rodinné domy:

Typový dům Bungalow L06

 Dispozice:                      4+kk

Počet pater:                     1

Podlahová plocha:        117 m2

Zastavěná plocha:     146 m2

Výška hřebene:           4.8 m

Typový dům Family XL 04

Dispozice:                     6+kk

Počet pater:                    2

Podlahová plocha:       143 m2

Zastavěná plocha:          90 m2

Výška hřebene:              7.7 m

Projekt vyniká svou polohou a v mnoha ohledech i jedinečností. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s výbornou dopravní dostupností.

Obec Tasov patří administrativně do okresu Žďár nad Sázavou. V obci se nachází obchody s potravinami, kadeřnictví, cukrárna nebo hostinec. Tasovem prochází několik turistických cest a cyklotras a má dobré autobusové spojení s okolím. 

Tasov je snadno dostupný z dálničního sjezdu u Lhotky na D1.

V okolí je vyloučena další výstavba.

    Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Magnum je provozována společností GOLDEN HOME GROUP s.r.o., IČ 04920449, se sídlem Brno, Banskobystrická 819/52 PSČ 621 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 92620, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.

    Číslo depozitního účtu realitní kanceláře je 274385016/0300

    RE/MAX Magnum