RE/MAX Magnum

Magnum – Vaše realitní kancelář

Máte dotaz? Kontaktujte nás na    +420 733 679 901

PROČ CHTÍT DŘEVOSTAVBU?

Navíc jsou tyto rodinné domy téměř bezúdržbové, takže můžete trávit svůj volný čas příjemnějšími aktivitami než péčí o dům a jeho údržbou.

Hlavní výhody dřevostaveb:

1/ Rychlost výstavby

Rozhodli jste se pro nové bydlení a chtěli byste se nastěhovat co nejdříve? Mezi největší výhody dřevostaveb patří právě jejich rychlá výstavba. Na kompletní dokončení jednotlivých domů nám stačí pouze 4 měsíce práce od vydání stavebního povolení. Celý proces od výběru pozemku a typu domu až po převzetí a samotné bydlení obvykle není delší než 10-12 měsíců.

Jak je to možné? Jednotlivé části dřevostaveb se vyrábějí v předstihu ve výrobní hale a na místě se poté pouze montují jako díly obrovské stavebnice. Odpadají náročné technologické procesy, betonáže, omítky apod.

 

2/ Možnost nepřetržité výstavby

Technologie dřevostaveb umožňuje celoroční montáž, takže se do svého nového domova můžete nastěhovat klidně i v zimě, aniž byste pocítili jakékoliv nepříjemné vlivy syrové zděné stavby.

Mráz a sníh nemají vliv na časový průběh výstavby.

Nespornou výhodou je i skutečnost, že dům je od prvního dne uzamčen, což brání vstupu nevítaných návštěvníků.

 

3/ Okamžité bydlení

Technologie na „suché bázi“ umožní stavbu využít ihned po jejím dokončení. Odpadají měsíce vysychání stavby a vy můžete bydlet ihned po dokončení stavby a kolaudaci.

4/ Více obytné plochy

Díky štíhlosti obvodových stěn lze efektivněji využít zastavěnou plochu ve prospěch obytné plochy. Tím lze navíc získat např. dětský pokoj, pracovnu či šatnu oproti stavbám stavěnými zděnými technologiemi. Např. u Bungalovu o zastavěné ploše 100 m2 tak získáte navíc 8-10 m2 obytné plochy.

 

5/ Výborné izolační a akustické vlastnosti – úsporné bydlení

Velké množství lidí v posledních letech volí dřevostavby právě kvůli tomu, že mají skvělé izolační vlastnosti. Velice rychle se vytopí a jsou k tomu zapotřebí minimální náklady, což vám pomůže ročně ušetřit tisíce korun. Je to dáno použitím sendvičové konstrukce a kvalitních tepelně-izolačních oken i dveří. Pro dosažení stejného tepelného komfortu navíc u dřevostaveb stačí mnohem menší tloušťka stěny než v případě zděných domů, jelikož je tepelná izolace obsažena přímo v samotné konstrukci.

Bojíte se, že vás kvůli tenkým stěnám bude rušit venkovní hluk? V našich dřevostavbách nic takového nehrozí. Při výstavbě se používá sendvičová konstrukce, kde se střídají materiály s různou hmotností a dynamickou tuhostí, což je nejlepší řešení zvukově-izolačních stěn. Díky tomu naše dřevostavby nabízí výborné odhlučnění.

 

6/ Stabilní teplota

Použitím osvědčených skladeb stěn obvodového pláště dřevostavby se zabrání rychlému vychladnutí v zimě a v letním období naopak spolehlivě brání nepříjemnému přehřívání.

 

7/ Maximální přesnost

Vysoká přesnost výstavby díky použitým technologiím Vám zaručí kvalitní stavbu rodinného domu. Použitím konstrukční desky Rigistabil jsou stěny naprosto rovné a hladké. Dosáhnout takového povrchu při klasických omítkách je prakticky nemožné. Totéž pak platí pro exteriér – fasádu.

 

8/ Libovolný styl domu

Neomezené možnosti designu dřevostavby jak exteriéru, tak v interiéru. Použité technologie umožňují jakoukoli kreativitu při výstavbě rodinných domů. 

 

9/ Kvalita

Používány jsou výhradně vysoce kvalitní, prověřené a certifikované stavební materiály určené pro dřevostavby od osvědčených a renomovaných dodavatelů.

 

10/ Příjemný pocit bydlení

Komfortní, moderní bydlení v dřevostavbě s pocitem návratu k tradicím a přírodě. Dřevo vytváří příjemné vnitřní klima, které je pro mnoho z nás důležitým faktorem pro bydlení a životní styl. V dřevostavbě se cítíme mnohem příjemněji, než je tomu u jiných staveb. Z psychologického hlediska poskytují dřevostavby svým uživatelům velmi přirozené a uklidňující prostředí.

 

11/ Životnost

Zákazníky v neposlední řadě často zajímá také životnost rodinných domů montovaných na bázi dřeva. Někteří lidé totiž mají strach, zda jejich konstrukce dokáže dostatečně dlouho odolávat přírodním podmínkám. Na základě dlouhodobé zkušenosti jsou však dřevostavby z hlediska životnosti plně srovnatelné s bydlením postaveným z jiných materiálů.

 

 

    Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Magnum je provozována společností GOLDEN HOME GROUP s.r.o., IČ 04920449, se sídlem Brno, Banskobystrická 819/52 PSČ 621 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 92620, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.

    Číslo depozitního účtu realitní kanceláře je 274385016/0300

    RE/MAX Magnum