Prodejte svou nemovitost s námi

Provedeme Vás celým procesem prodeje nemovitosti, abychom přesně splnili Vaše představy. Co vše zajistíme?

   Tržní ocenění
Precizní stanovení tržní ceny nemovitosti je základním předpokladem úspěšného prodeje. Naše zkušenosti, znalost lokality a rozsáhlá databáze realizovaných prodejů nám umožňuje vypracovat kvalitní ocenění a výrazně tak zlepšit podmínky.

   Inspekce nemovitosti, audit nemovitosti
Inspekce probíhá za přítomnosti stavebního inspektora s praxí v oblasti staveb a jejich výstavby. Navštíví osobně nemovitost a na místě dojde k průzkumu veškerých konstrukčních i technologických vybavení, které se stanou podkladem k následnému zpracování technické zprávy. Její součástí je bohatá fotodokumentace zachycující stav nemovitosti v daném čase a detailech.

   Příprava nemovitosti k prodeji
Na trhu je velká konkurence, proto je důležité dbát na pečlivou přípravu nemovitosti před jejím prodejem, aby získala náskok před ostatními nabídkami. Profesionální nafocení, úprava interiéru (home staging) i úklid hrají velkou roli. Nemovitost mívá díky pečlivému nachystání i o více než 10 % vyšší cenu. Samozřejmostí je pak i kratší doba prodeje.

   Zpracování prodejní prezentace
Připravíme Vám obecnou, technickou i stavební dokumentaci. Zajistíme také fotografie, půdorysy i zjednodušenou dokumentaci, tzv. pasport stavby.

   Reklama a prezentace
Nastavíme propagaci na internetu i klasické reklamní prostředky (plachty, vývěsky, letáky, inzerci apod.) přesně na míru Vaší nemovitosti.

   Efektivní prohlídky
Provedeme předvýběr vhodných zájemců a představíme jim prodávanou nemovitost i bez nutnosti Vaší přítomnosti.

   Smlouvy
Zabezpečíme bezchybný průběh provedení rezervační smlouvy, včetně složení blokovacího depozita a následně vyhotovení kupní smlouvy, která je klíčovým dokumentem obchodní transakce. Vše připravíme ve spolupráci s našimi právníky.

   Katastr nemovitostí
Zajistíme vklad kupní ceny do advokátní úschovy a podáme vklad do katastru nemovitostí, případně předložíme družstvu.

   Uvolnění prodejní ceny
Vyřídíme uvolnění kupní ceny u uschovatele a veškeré navazující dokumenty.

   Převod a předání nemovitosti
Předáme nemovitost, pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi, které souvisejí s prodejem nemovitosti.

Domluvte si schůzku s našimi makléři nebo nám napište

[contact-form-7 404 "Not Found"]