Skip to content

Informace o makléři

Vlastně už od malička jsme všichni stavitelé, začínáme na pískovišti a stavíme si své první domy z písku.

To byla i má první nemovitost  🙂 … hrad z písku … moc tenkrát nevydržel, a nepotřeboval ani právní servis,  ale každopádně byl můj první pokus ve světě realit.

Domov potřebuje každý, ale v dospělosti již potřebujeme „stavět na skále“. Potřebujeme mít dobré základy, a domov který vydrží.  Potřebujeme vědět jak, kde a co zařídit, aby to nakonec „klaplo“. 

Pořídit si domov není jednoduchá ani rychlá věc, požaduje po tom, kdo ho prodává či kupuje i spoustu vědomostí a zkušeností, a zabere spoustu času.

Mé profesionální začátky byli ve světě financí na ekonomické škole a pak pokračovali na VUT fakultě stavební. Začínala jsem v marketingu a později jsem se zabývala projektováním pozemkových úprav a vodních staveb. Poté jsem pracovala opět v oblasti ekonomiky ve výrobní firmě, jak ve zpracování daní, tak v oblasti odbytu. Proto věřím, že mé široké zkušenosti mohou být při realitním procesu přínosem i pro Vás.

V životě jsem sama vystřídala několik bytů a domů, několikrát se stěhovala a hledala domov, proto vím, čím si prochází ten, kdo byt či dům pronajímá či prodává i ten kdo chce nový domov koupit. Byla jsem sama tím kdo hledal pronájem a kupoval byt, i tím kdo byt pronajímal. Znám tedy proces jak ze strany makléře, tak i klienta.

Věřím proto, že Vám budu moci nabídnout jak profesionální přístup, a právní zázemí, tak i emociální podporu a trpělivost při nelehkých úskalích tohoto procesu, se kterým se lidé setkávají jen párkrát za život a který potřebuje široké znalosti z mnoha odvětví. Od právního, stavebního, přes marketing a PR a oblast financí a daní.

Každý den se znovu učím jednat s lidmi napříč celým procesem od stavařů, developerů, nájemníků po poskytovatele služeb. Věřím, že z dobrého obchodu odcházejí všechny strany z dobrým pocitem. Že je třeba být věcný ale i lidsky vstřícný a otevřeně mluvit i o problémech. Věřím, že úsměv povzbudí v náročném dni a naopak dobrá finanční analýza a kvalifikovaný odhad ceny může uklidnit atmosféru v obchodním jednání.

Jsem schopná plynule komunikovat v anglickém jazyce, a můj pobyt na stáži v Anglii, mě připravil i na jednání s cizinci.

Ráda Vám pomůžu při koupi i prodeji i pronájmu rezidenstkého bydlení i komerční nemovitosti nebo stavebního pozemku.

Nejnovější příspěvky

Zatím tu nic není ...

Kontaktovat makléře

Vzdělání a ocenění

Kontaktní formulář