RE/MAX Magnum

Magnum – Vaše realitní kancelář

Máte dotaz? Kontaktujte nás na    +420 733 679 901

Naši makléři

Ing. Miloš Kesler

⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Ředitel kanceláře

certifikovaný makléř ISO

Každý prodej i pronájem je výzva, která mě motivuje do práce už přes 10 let. Složitost případu nevnímám jako překážku, ale jako příležitost. Také ze svých kolegů se snažím dostat maximum a vytvořit tým těch nejlepších odborníků v oboru. Vizitkou práce naší kanceláře je již více než 1 000 úspěšných realitních transakcí a spokojených klientů.

Ve volném čase mi dělá radost rodina a aktivně se věnuji sportu pro udržení kondice. Baví mě běhat v lese, v přírodě.

Ing. arch. Magdalena Hečková

⭐⭐
Certifikovaný makléř ISO

Hledáte seriózní přístup a kvalitní služby při prodeji své nemovitosti? Už od devadesátých let se pohybuji jako makléřka v oboru a mám letité zkušenosti s řadou klientů, se kterými vždy jednám s úctou a respektem. Mojí specializací je prodej pozemků a komerčních nemovitostí.
Po práci si nejlépe odpočinu při společných chvílích s vnoučaty, ráda čtu a také se aktivně věnuji sportu.

Ivo Bauer

⭐⭐
Certifikovaný makléř ISO

Sháníte spolehlivého makléře, kterému můžete při prodeji nebo pronájmu své nemovitosti 100% důvěřovat? Jsem seriózní člověk, za kterého mluví pozitivní reference spokojených klientů. Ke každému člověku přistupuji vždy individuálně a snažím se splnit jeho přání. Už od počátku se snažím o budování vzájemné důvěry, kterou považuji za velmi důležitou.
Jak mi skončí práce, tak se s radostí věnuji rodině.

Pavel Hřebíček

Certifikovaný makléř 2. stupně

Spokojený klient je mým cílem a zároveň motivací k práci. S každým člověkem jednám seriózně, dodržuji dohody a plním očekávání klienta. Zakládám si na otevřeném a rovnocenném vztahu, kdy se snažím pochopit individuální potřeby všech lidí, kteří mě osloví s žádostí o pomoc v prodeji své nemovitosti.
Jakmile skončí práce, věnuji se nejraději rodině a koníčkům.

Mgr. Petr Němec

Certifikovaný makléř 2. stupně

Každý den provádím své klienty úskalími v oboru realit od A až do Z a hledám pro ně nejlepší řešení při prodeji domů, bytů, pozemků i rekreačních objektů. Při své práci s lidmi si zakládám na spolehlivosti, vstřícnosti a důvěře, kterou považuji za velmi důležitou. Společnou řeč najdeme v češtině, angličtině i norštině.
Volný čas trávím v přírodě, aktivně hraju florbal a přes 20 let hraju na kytaru.

Petr Moučka

Certifikovaný makléř 1. stupně

Toužíte prodat nebo pronajmout svou nemovitost bez zbytečných starostí? Pracuji vždy pro klienta a ohlížím se na jeho osobní potřeby. Snažím se jednat s každým člověkem vždy s úctou a respektem, protože zaručený úspěch v oblasti realit vidím jen v profesionálním přístupu a vzájemné důvěře.
Když mám po práci, trávím čas s rodinou a rád si zasportuji. Jsem mistrem republiky ve dvou rozdílných sportech, v atletice a v golfu.

Ing. Eduard Toman, MBA

Certifikovaný makléř 1. stupně

Nabízím seriózní přístup a kvalitní služby při prodeji a koupi Vaší nemovitosti. Už 25 let se pohybuji ve stavebnictví jako odborník na dřevostavby. Tuto odbornost jsem získal praxí a obchodním zastoupením německé společnosti Haas-Fertigbau, předního evropského dodavatele dřevostaveb. Díky tomu vždy nabízím to nejlepší péči a řešení pro klienta.

Dagmar Jelínková

Certifikovaný makléř 1. stupně

Držím se při práci 3 zásad – spolehlivosti, férového jednání a dodržování slibů. Pro své klienty vždy dělám maximum, aby byli spokojeni a dotáhli jsme společnými silami prodej nemovitosti do zdárného konce. Je pro mě důležitá vzájemná důvěra, která mi pomáhá každý den plnit přání lidí, kteří mě osloví s žádostí o pomoc.
Po skončení práce trávím čas s rodinou, sportuji a vychutnávám si gastronomické speciality.

Zlatko Štěpina

Certifikovaný makléř 1. stupně

Dělám realitní práci jinak – svým srdcem a bohatými zkušenostmi. Baví mě plnit lidem jejich přání a pomáhat najít štěstí v prodeji nemovitosti nebo třeba i koupí vlastního bydlení. Svým zákazníkům nabízím nejen standardní realitní služby, ale i pohled a názor „stavaře“ vzhledem k mé mnohaleté praxi ve stavebnictví.
Ve volném čase se věnuji svému pejskovi a spoustě koníčků – například četbě, turistice, fotografování, cestování, vaření nebo sportům v přírodě. Zabývám se také osobním koučinkem.

Zavoláme Vám zpět