RE/MAX Magnum - Prodané nemovitosti

Naše prodané a pronajaté nemovitosti v roce 2018

Prodej RD TUŘANY

Finanční výpomoc, oddlužení nemovitosti.

Majitelé rodinného domu v Brně Tuřanech se kvůli rekonstrukci domu příliš zadlužili a aby se vyhnuli případným exekucím, půjčovali si další a další peníze a dostali se tak do dluhové spirály. Nakonec jedinou a poslední možností, jak situaci co nejlépe ekonomicky vyřešit byl prodej domu s finanční výpomocí naší realitní kanceláře.

Majitelům jsme postupně poskytli finanční výpomoc ve výši 300.000,- Kč na vyplacení nejtíživějších dluhů a splátek, tak aby nebyla sesplatněna stávající hypotéka, aby závratně nenarostly penalizace a jiné pokuty z různých půjček a aby bylo možné zajistit vyplacení úvěrů, kterými byla nemovitost zatíženou formou zástavních práv. Velké štěstí pro majitele bylo, že na nemovitosti nevázly exekuce. Jakékoliv zástavy, ať už bankovní či nebankovní umíme vždy zdárně vyřešit, případně přefinancovat. Vždy je potřeba individuální přístup a řešení. Rozhodnutí situaci vyřešit prodejem nemovitosti je vždy velmi složité, ale povětšinou ekonomicky nejvýhodnější.

Pokud je nemovitost zatížena zástavními právy nebankovních institucí či dokonce již exekucemi je vždy výrazně snížena bonita nemovitosti. Pro úspěšnou realizaci a dosažení tržní ceny je potřeba prodej připravit. V našem případě stačilo poskytnout zápůjčku ve výši již zmíněných 300.000 Kč, abychom předešli komplikacím. Umíme samozřejmě řešit i složitější případy, přefinancovat nevýhodné úvěry, vyplatit exekuce apod. Teprve poté nabízíme nemovitost k prodeji, jedině tak zajistíme nejvýhodnější prodej nemovitosti.

Chcete řešení místo slibů? U nás ho najdete... Pomůžeme Vám vyřešit složitou životní situaci, ve které se právě nacházíte.

Rychle řešíme vyplacení dluhů vůči soukromým osobám, firmám, dluhy vůči státním a jiným institucím (finanční úřad, OSSZ, zdravotní pojišťovny), případně vyplatíme jakýkoliv jiný dluh, kterým je blokována nemovitost.

Vzhledem k tomu, že je ve většině případů vyplacení exekuce nebo zastavení dražby nemovitosti nutné rychlé jednání, neváhejte a kontaktujte nás na telefonu, domluvíme si konzultační schůzku, která je samozřejmě pro klienta zdarma.

Samozřejmě Vás budeme zastupovat při jednání s věřiteli i na veškerých dalších úřadech a institucích. Naše dlouholeté zkušenosti ukazují, že při našem zastoupení dokážeme klientům dohodnout lepší podmínky s jejich věřiteli a snížit jim dluhy na minimum!

Prodej bytu 3+1, ul. Fleischnerova, Brno-Bystrc

Prodej nemovitosti z dědictví

Majitelé bytu, dva bratři, kdy jeden z nich bydlel s otcem v bytě a druhý již dlouhodobě bydlel se svou rodinou v Praze, se po smrti otce dostali do velmi složité situace, kdy jediná možnost, jak se v rámci dědictví vypořádat, byla situaci řešit prodejem bytu.

V prvopočátku jsme samozřejmě majitelům byt správně ocenili a připravili odhad nemovitosti pro dědické řízení.

Po ukončení dědického řízení jsme následně realizovali prodej bytu ke spokojenosti obou majitelů, kdy jsme zároveň pomohli právě v bytě bydlícímu majiteli najít nové bydlení.

Nevíte-li si rady ve složité životní situaci, obraťte se s důvěrou na nás.

Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení Vám vypracujeme obratem za poplatek 1.000,- Kč. Pokud se rozhodnete situaci řešit prodejem nemovitosti, tak vám ocenění samozřejmě zpracujeme zdarma.

Prodej RD Banskobystrická, Brno

Dovolte mi o tomto domě napsat stručnou historii prodeje. Zpočátku se dům více jak rok neúspěšně prodával u jiné realitní kanceláře. Byla nastavena vysoká cena, která se postupně snižovala, ale stále se jim nedařilo dům prodat. Jelikož jsem mezitím prodal obdobný dům naproti, sledoval jsem bedlivě i vývoj
prodeje tohoto domu a nechtělo se mi věřit, že za inzerovanou cenu je dům stále neprodejný.

Toho, že jsem dům naproti prodal si díky plachtě PRODÁNO všiml pan majitel a dotazoval se, proč jeho dům stále není prodaný, nechápal to. Jelikož lokalitu s kolegy velmi dobře známe a působíme tu řadu let, mohl jsem mu říci, že cena ač je spíš na horní hranici, není nereálná.

Byly tu tedy jiné důvody, proč se dům nedaří prodat:
1. cena – v pořádku
2. marketing nemovitosti - slabý
3. makléř - slabý

Dům jsme inzerovali dokonce za vyšší cenu, protože férově uvádíme již cenu konečnou, včetně provize. Dva dny jsem uklízel, vyhrabal jsem přední i zadní zahradu, posbíral papírky, smotával koberce, zametal,
vytíral, umýval koupelnu, umyl všechna okna. Až poté jsem si dovolil dům nafotit, udělat kompletně novou prezentaci domu. Vzápětí se mi začali ozývat první zájemci (celkem nakonec bylo 23). Všem jsem poslal podrobné informace,
ostatní doklady dostali v papírové podobě přímo na prohlídce. Zorganizoval jsem i Open House. Několik zájemců se snažilo snížit prodejní cenu. Po dohodě s majitelem jsem trval na inzerované ceně. V březnu se ozvali ti praví kupci. Prověřili si nemovitost, my jsme nechali udělat inspekci nemovitosti, dodali všechny potřebné podklady, včetně PENB, projektové dokumentace, vyjádření ze stavebního úřadu, sousedů.
Neudělali jsme žádnou chybu, měl jsem radost, že tento pěkný dům kupují příjemní lidé. Ukázalo se však po kamerové zkoušce kanalizace, že tato již není v pořádku, uznal to i pan majitel, dojednali jsme tedy slevu na opravu této skryté vady, nakonec k oboustranné spokojenosti.

Nyní se již podepsaly veškeré smlouvy. Vše ke spokojenosti prodávajícího i kupujících. Moc bych chtěl poděkovat panu majiteli za důvěru. Vše jsem dělal v zájmu svého klienta, který se před lety odstěhoval na Slovensko. Viděli jsme se osobně pouze 20 minut, při podpisu zprostředkovatelské smlouvy a 30 minut u podpisu smlouvy kupní a úschovní. Jinak jsme vše řešili poštou, mailem a telefonicky.

Vyhledání nemovitosti

Podpora a asistence makléře

Právní služby

Posouzení stavu

Dohled nad financemi

A mnohem víc

"Ochota, porozumění, rychlost, spolehlivost, max. nasazení a fundovanost."

"Pronajímal jsem byt a neměl jsem zájem kontaktovat žádnou realitní kancelář (mám s nimi velmi špatné zkušenosti). Nicméně ozval se mi pan Němec a svým příjemným a hlavně nenásilným vystupováním mě přesvědčil. Dovedl takové zájemce, o které jsem měl zájem (nenutil mi všechny) a i když jeho klientem byla druhá strana (v tomto případě nájemníci), zajímal se i o moje přání a požadavky. Jeho chování bylo vždy příjemné a profesionální a když bych zase byt pronajímal, určitě bych se na něj bez obav obrátil. Jsem rád, že i v této oblasti jsou ještě slušní lidé, kterým se dá věřit. Ať se daří. Tomáš Matějka"

"Profesionální a vstřícný přístup, se kterým jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit."

"Potřeboval jsem pronajmout byt a měl jsem k tomu podmínky. Tyto podmínky makléř dodržel a věnoval se sehnání nájemců s maximální energii. Byl jsem velmi spokojen."

"Přístup makléře je profesionální,a se službami jsem byl velice spokojen."

"Děkuji za skvělou spolupráci s Ing Magdalenou Hečkovou při pronájmu mého bytu a zpracování dvoujazyčné nájemní smlouvy. Naprostá spokojenost. Jiří Fiala"

"Pana Keslera vnímám jako zkušeného profesionála, který si udržel lidský přístup i ohleduplnost, což jsem ocenila nejen jako prodávající, ale i jako kupující. Jsem s jeho prací velmi spokojená a pana Keslera mohu jen doporučit."