Ing. Miloš Kesler

Ředitel kanceláře a certifikovaný makléř ISO

Každý prodej i pronájem je výzva, která mě motivuje do práce už přes 10 let. Složitost případu nevnímám jako překážku, ale jako příležitost. Také ze svých kolegů se snažím dostat maximum a vytvořit tým těch nejlepších odborníků v oboru. Vizitkou práce naší kanceláře je již více než 1 000 úspěšných realitních transakcí a spokojených klientů.
Ve volném čase mi dělá radost rodina a aktivně se věnuji sportu pro udržení kondice. Baví mě běhat v lese, v přírodě.

 
Ing. Miloš Kesler
+420 733 679 901
milos.kesler@re-max.cz
RE/MAX-Kesler

Ing. arch. Magdalena Hečková

Certifikovaný makléř ISO

Hledáte seriózní přístup a kvalitní služby při prodeji své nemovitosti? Už od devadesátých let se pohybuji jako makléřka v oboru a mám letité zkušenosti s řadou klientů, se kterými vždy jednám s úctou a respektem. Mojí specializací je prodej pozemků a komerčních nemovitostí.
Po práci si nejlépe odpočinu při společných chvílích s vnoučaty, ráda čtu a také se aktivně věnuji sportu.

 
Ing. arch. Magdalena Hečková
+420 602 724 687
magdalena.heckova@re-max.cz
RE/MAX-Hečková

Jan Škárek

Certifikovaný makléř ISO

Největší odměnou jsou pro mě spokojení klienti a právě díky nim mě má profese tak naplňuje. Od prvního kontaktu s klientem se snažím vybudovat si důvěru poctivou každodenní prací, aby byla jasně vidět moje přidaná hodnota, například v perfektním marketingu prodávané nemovitosti.
Ve volných chvílích si užívám čas s dětmi a přáteli, jezdím na kole nebo lyžuju. Také si rád vychutnávám různé adrenalinové zážitky.

 
Jan Škárek
+420 732 265 510
jan.skarek@re-max.cz
Jan Škárek

Ivo Bauer

Certifikovaný makléř ISO

Sháníte spolehlivého makléře, kterému můžete při prodeji nebo pronájmu své nemovitosti 100% důvěřovat? Jsem seriózní člověk, za kterého mluví pozitivní reference spokojených klientů. Ke každému člověku přistupuji vždy individuálně a snažím se splnit jeho přání. Už od počátku se snažím o budování vzájemné důvěry, kterou považuji za velmi důležitou.
Jak mi skončí práce, tak se s radostí věnuji rodině.

 
Ivo Bauer
+420 777 935 794
ivo.bauer@re-max.cz
Ivo Bauer

Roman Ševčík

Certifikovaný makléř 2. stupně

Zastávám názor, že příprava před prodejem nemovitosti je nejdůležitější. Jsem dobrý vyjednavač a vyznám se v legislativě spojené s oborem realit. Zaměřuji se také na kvalitní online marketing nemovitostí. Jsem perfekcionista a svou preciznost promítnu i do jednání s vámi, díky tomu se na mě můžete vždy spolehnout.
Svůj volný čas rád trávím vařením, sportem nebo cestováním. Mojí velkou zálibou je disc golf, což je u nás poměrně nový sport. Věnuji se i stavbě disc golfových hřišť.

 
Roman Ševčík
+420 733 679 925
roman.sevcik@re-max.cz
Roman Ševčík
Facebook

Mgr. Petr Němec

Certifikovaný makléř 2. stupně

Každý den provádím své klienty úskalími v oboru realit od A až do Z a hledám pro ně nejlepší řešení při prodeji domů, bytů, pozemků i rekreačních objektů. Při své práci s lidmi si zakládám na spolehlivosti, vstřícnosti a důvěře, kterou považuji za velmi důležitou. Společnou řeč najdeme v češtině, angličtině i norštině.
Volný čas trávím v přírodě, aktivně hraju florbal a přes 20 let hraju na kytaru.

 
Mgr. Petr Němec
+420 733 679 909
petr.nemec@remax-czech.cz
RE/MAX-Němec

Pavel Hřebíček

Certifikovaný makléř 2. stupně

Spokojený klient je mým cílem a zároveň motivací k práci. S každým člověkem jednám seriózně, dodržuji dohody a plním očekávání klienta. Zakládám si na otevřeném a rovnocenném vztahu, kdy se snažím pochopit individuální potřeby všech lidí, kteří mě osloví s žádostí o pomoc v prodeji své nemovitosti.
Jakmile skončí práce, věnuji se nejraději rodině a koníčkům.

 
Pavel Hřebíček
+420 605 252 405
pavel.hrebicek@re-max.cz
RE/MAX-Hřebíček

Samuel Bros

Certifikovaný makléř 1. stupně

Baví mě celá má práce – od počátečního domlouvání až po finální předání klíčů. Umím se vcítit do potřeb lidí, kteří mě osloví s žádostí o pomoc v prodeji nemovitosti, a komunikuji s nimi vždy upřímně. Budování vzájemné důvěry je pro mě důležitější než krátkodobé zisky. Žil jsem 7 let v irském Dublinu a zvládnu bez problémů jednat i s anglicky mluvícími klienty. Svůj volný čas rád trávím s dcerou a učím se bojovému umění Jiu Jitsu.

 
Samuel Bros
+420 734 867 513
samuel.bros@re-max.cz
RE/MAX-Bros

Dagmar Jelínková

Certifikovaný makléř 1. stupně

Držím se při práci 3 zásad – spolehlivosti, férového jednání a dodržování slibů. Pro své klienty vždy dělám maximum, aby byli spokojeni a dotáhli jsme společnými silami prodej nemovitosti do zdárného konce. Je pro mě důležitá vzájemná důvěra, která mi pomáhá každý den plnit přání lidí, kteří mě osloví s žádostí o pomoc.
Po skončení práce trávím čas s rodinou, sportuji a vychutnávám si gastronomické speciality.

 
Dagmar Jelínková
+420 733 679 904
d.jelinkova@re-max.cz
RE/MAX-Jelínková

Petr Moučka

Certifikovaný makléř 1. stupně

Toužíte prodat nebo pronajmout svou nemovitost bez zbytečných starostí? Pracuji vždy pro klienta a ohlížím se na jeho osobní potřeby. Snažím se jednat s každým člověkem vždy s úctou a respektem, protože zaručený úspěch v oblasti realit vidím jen v profesionálním přístupu a vzájemné důvěře.
Když mám po práci, trávím čas s rodinou a rád si zasportuji. Jsem mistrem republiky ve dvou rozdílných sportech, v atletice a v golfu.

 
Petr Moučka
+420 739 009 647
petr.moucka@re-max.cz
RE/MAX-Moučka

Vlastimil  Osička

Certifikovaný makléř 1. stupně

Sleduji pravidelně aktuální trendy i novinky v oblasti realit, které pak promítám do své každodenní práce. Snažím se pro klienty najít vždy nejlepší řešení, které jim pomůže v jejich aktuální situaci. Ke každému člověku přistupuji individuálně a s úctou, buduji vzájemnou důvěru a netlačím na rychlé rozhodnutí. Věřím, že takový přístup je základem úspěchu jak v obchodních, tak i v osobních vztazích.
Po práci si rád zajdu na tenis, věnuji se cyklistice nebo poslouchám hudbu.

 
Vlastimil Osička
+420 777 780 887
vlastimil.osicka@re-max.cz
RE/MAX-Osička

Zlatko Štěpina

Certifikovaný makléř 1. stupně

Dělám realitní práci jinak – svým srdcem a bohatými zkušenostmi. Baví mě plnit lidem jejich přání a pomáhat najít štěstí v prodeji nemovitosti nebo třeba i koupí vlastního bydlení. Svým zákazníkům nabízím nejen standardní realitní služby, ale i pohled a názor „stavaře“ vzhledem k mé mnohaleté praxi ve stavebnictví.
Ve volném čase se věnuji svému pejskovi a spoustě koníčků – například četbě, turistice, fotografování, cestování, vaření nebo sportům v přírodě. Zabývám se také osobním koučinkem.

 
Zlatko Štěpina
+420 608 844 006
zlatko.stepina@re-max.cz
RE/MAX-Štěpina

Miroslav Vrátný

Certifikovaný makléř 1. stupně

S oblibou se vrhám do nečekaných výzev, které mě osobnostně posouvají a pomáhají mým klientům. Zakládám si od počátku našich setkání na oboustranné férovosti a řídím se individuálními potřebami klientů při prodeji nemovitosti. Jsem nekonfliktní člověk, který má rád upřímnost a promítá ji i do své každodenní práce v realitách.
Svůj volný čas rád věnuji muzice, lyžování a své domácnosti. Mám rád zajímavé kulturní akce většinou mimo hlavní proud – divadlo, hudbu a výstavy.

 
Miroslav Vrátný
+420 776 055 584
m.vratny@re-max.cz
RE/MAX-Vrátný

Ing. Hana Lepková

Marketing a office management

V naší kanceláři mám na starosti kompletní zajištění hladkého chodu kanceláře, organizaci společných akcí a koordinaci aktivit makléřů. Dále se věnuji marketingu a propagaci a také úzce spolupracuji s účetní a daňovou poradkyní kanceláře. V mé práci nejvíc využívám organizačních a komunikačních schopností, domluvím se anglicky a německy.

 
Ing. Hana Lepková
+420 733 679 908
hana.lepkova@re-max.cz
RE/MAX-Lepková
Facebook